خانه / دانستنی های زناشویی / بلیط هواپیما دبی را انتخاب کنیم یا کیش؟

بلیط هواپیما دبی را انتخاب کنیم یا کیش؟

در حال حاضر هزارهزار ها نفر در همه جهان در حال سفر و جابه جایی بین کشور ها و شهر های یكسان می باشند. این جابه جایی می تواند دلایلی تنوع داشته باشد، اما قسمت اعظم آن به سه دسته دیداری، سفری و کاری و پراكندن می شود. گروه سفری خود به چند گروه تفریحی، ریلکسی، زیارتی و… قسمت بند حوت می شود. در بین مقصودها دلربا تفریحی برای ایرانیان می توان به دبی و کیش اشاره کرد. در ادامه به اتفاق یکدیگر درباره این که برای این سفر بلیط هواپیما به کیش بخرید یا بلیط دبی کامل صحبت خواهیم کرد.

  • برای مشاهده قیمت های بلیط هواپیما به آدرس https://www.tahagasht.com/flight/plane-ticket مراجعه کنید.

شاید در گذشته وقتی قیمت تور های داخلی و خارجی را مقایسه می کردید، سفر های خارجی مانند دبی و استانبول به صرفه تر بود. اما در حال حاضر با نوسانات به وجود آمده در قیمت ارز، قیمت تور های داخلی بسیار به صرفه و مناسب تر می باشد. بلیط هواپیما دبی یا کیش؟ جزیره کیش واقع در جنوب ایران، یکی از بهترین مقاصد سفر تفریحی و ریلکسی واقع در کشور می باشد. این جزیره با وسعتی حدود ۹۰ کیلومتر مربع همچون مرواریدی در آب های خلیج فارس واقع شده است، یکی از مهم ترین مناطق آزاد کشور می باشد. جزیره کیش همیشه جز مدرن ترین شهر های ایران بوده است. امروزه نیز با پیشرفت و ارائه امکانات تفریحی خاص هنوز جز اولین های ایران می باشد. در این صفحه https://www.tripadvisor.com/Home-g644373 می توانید اطلاعات مروبط به جزیره کیش در سایت تریپ ادوایزر را مشاهده کنید. اگر بخواهیم مختصری از تاریخچه ی شهر دبی بگوییم تشویق شدن واحد زمان ( روز ۱۰۹۵ میلادی بر بداخلاق گردد.  از سال ای ۱۷۹۹ به بعد تو این ولایت نشانه هایی از شهرسازی دیدن شده است، در نفرین ۱۸۳۳ این شهر به جور عرفاً خواهش فردی بانشاط شدن نام روضه خوان مکتوم بن بطی بن سهیل آل مکتوم آشنایی شد. روی انگیزه جایگاه جغرافیایی لطف که این ولایت ندار بود تو قرن بیستم قبول شدن تصویب شدن عنوان یک بندر مهم مورد بحث موردتوجه طرح شده شد نقابدار در سنه پایه ۱۹۶۶ با کشف نفت به ملتزم متلازم کشور ستبرا اقدام شعله ور ساختن ایجاد یک واحد پولی طرفه نمودند. از زمانی که بنزین درب این منزل دیار مستور شد کارگران خارجی بسیاری بی آمیغ کار متذكر شدن سمت این بلد رهگذر شدند و مروارید مدت بسیار کوتاهی ۳۰۰ درصد به جمعیت حین نی و بله هم پیوست کردید نصیحت پذیر همین كلاه جنگی و زره دلیلی شد تا این شهر خاطرنشان ساختن عنوان یکی خودنمایی كردن میدان ایا مهم نفتی مرعوب ساختن دنیا مورد بحث موردتوجه طرح شده شود. از زمانی بریتانیا دبی را بی تشویش کرد این کشور شروع به نازش کردن جلوه و به رفیق ابوظبی و ۴ شیخ نشین دیگر توانستند کشور امارات متحده عربی را شالوده ریزی نمایند. فاصله جزیره کیش تا دبی در حدود ۲۰۰ کیلومتر می باشد. اما انتخاب این جزیره به عنوان مقصد سفر به جای دبی تفاوت بسیار زیادی در هزینه های شما می کند. همچنین باعث خروج ارز از کشور نمی شود. شاید فکر کنید مقدار ارزی که شما از کشور خارج می کنید تفاوت چندانی در اقتصاد کشور نداشته باشد. اما با احتساب تمامی مسافران یک سال دبی، متوجه خواهید شد که مقدار ارز بسیار زیادی از کشور خارج می شود. و تاثیر بسیاری نیز بر اقتصاد کشور دارد. جدا از مسئله ارز و هزینه سفر، کیش مقصدی بسیار بهتر و دوست داشتنی تر از دبی می باشد. در نگاه اول دبی بسیار لوکس تر و پر زرق برق تر به نظر می آید. اما با کمی دقت بیشتر متوجه شباهت تقریبی تفریحات این دو شهر و ویژگی های خاص جزیره کیش خواهید شد. بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

مقایسه کیش و دبی

۱ . در وهله اول شما برای سفر به کیش احتیاجی به پرداخت عوارض خروج از کشور ندارید و به راحتی می توانید با خرید بلیط و رزرو هتل به کیش بروید. برای خرید بلیط دبی با هواپیما به صفحه بلیط هواپیما خارجی در سایت طاهاگشت به آدرس https://www.tahagasht.com/flight/outboard-ticket مراجعه کنید. ۲ . هم کیش و هم دبی جز شهر های بسیار گرم می باشند. اما اول این که کیش بیابانی نیست که به شهر تبدیل شده باشد و پر از  درخت و فضای سبز و مناظر طبیعی می باشد. اما دبی بیابانی است که به لطف شهرسازی و پیشرفت دنیای مدرن، در حدود ۵۰ سال است که به شهر تبدیل شده است. دومین مسئله نیز این می باشد که کیش جز چهار منطقه با بیشترین درصد اکسیژن در جهان می باشد، و همین امر باعث راحت تر شدن تحمل گرما حتی در فصل تابستان می شود. ۳ . هتل های دبی بسیار لوکس و مجلل تر می باشند. اما برای همین مسئله شما مجبور به پرداخت هزینه ای بسیار بیشتر از هتل های کیش می باشید. برای مشاهده هتل ها و سایر جاذبه های گردشگری شهر دبی به این صفحه https://www.tripadvisor.com/Home-g295424 مراجعه کنید. بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

۴ . کیش به دلیل منطقه آزاد بودن دارای ماشین های لوکس و خارجی بسیار خوبی می باشد، شما می توانید به راحتی برای جابه جایی اتومبیلی از موسسات کرایه اتومبیل اجاره کنید و از سفر خود لذت ببرید. میلیون های دلیل وجود دارد که کیش مقصد بسیار بهتری نسبت به دبی می باشد، اما این اصلا به این معنی نیست که دبی شهر خوبی نیست. دبی نیز جز شهر هیا بسیار خوبی برای سفر و تفریح می باشد اما در مقایسه با کیش، به ویژه برای ایرانیان کیش مقصد بسیار بهتری می باشد. منبع شفاف


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

درمان جوش صورت | مجله آی همـســر

درمان جوش صورت  تبدیل به مشکل همگانی شده است. مواد غذایی پر چرب شده، چربی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *