خانه / دانستنی های زناشویی / از بین بردن دائمی موها با کرم موبر دائمی

از بین بردن دائمی موها با کرم موبر دائمی

بسیاری بر این باورند که کرم موبر ما را تنها برای مدت کوتاهی از شر موهای زائد نجات می دهد. اما تعداد افرادی که از وجود برند های کرم موبر دائمی مطلع هستند انگشت شمار است. با اینکه کرم های موبر دائمی گرانتر هستند اما مطمئنا با صرفه تر از این است که هر ۳ هفته یک بار کرم موبر موقتی بگیریم و دوباره پس از مدت کوتاهی شاهد رشد مجدد موها باشیم.

به منظور از بین بردن دائمی موها یک راه حل موضعی و یا روش بالینی باید به زیر حفره های پوست نفوذ کرده و ریشه یا فولیکول مو موجود در زیر پوست را نابود کند. یعنی همان روشی که توسط لیزر در کلینیک های تخصصی بکار گرفته می شود. از آنجا که این روش ممکن هست هزینه بسیاری را متوجه شما بکند ، متخصصین روشی را برای استفاده در خانه توسط خودتان ابداع کرده اند که اثراتی همانند لیزر دارد.  اجازه دهید روش های مختلف از بین بردن موها به طور دائمی را با شما در میان بگذارم تا متوجه شوید که چرا کرم موبر دائمی بهتر از بقیه است.

 

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از روش های پرطرفدار برای از بین بردن دائمی فولیکول موهاست. نابودی کامل فولیکول موها ۵ الی ۶ جلسه زمان می برد یعنی برای نابودی کامل موهای قسمت زیر بغل و پاها حداقل باید چیزی در حدود ۱٫۵ میلیون هزینه کنید. بعلاوه هر سال برای بررسی وجود مو و رشد مجدد آنها باید از کلینیک وقت ویزیت بگیرید و در صورت رشد مجدد تعدادی از موها دوباره باید لیزر شوید. البته ناگفته نماند لیزر موها کاری درد آور بوده و بهتر است برای کاهش درد آن از پماد بی حسی استفاده کنید

الکترولیز

الکترولیز نیاز به ۲۰ الی ۲۵ جلسه برای رهایی کامل از موها دارد. با اینکه تاثیر این روش دائمی است اما هزینه ای که برای شما خواهد داشت بسیار گران بوده و مطمئنا همه چنین بودجه ای برای هزینه کردن ندارند. برای تمامی جلسات ( از بین بردن موهای موجود روی پاها بسیار زمان بر بوده و به چندین جلسه ویزیت نیاز خواهد بود ) چیزی در حدود ۵ الی ۱۰ میلیون باید هزینه کنید. یعنی یک روش بسیار گران قیمت برای رهایی دائمی از موها.

کرم موبر دائمی

با کرم موبر پروسه نابودی دائمی موها به دلیل انجام آن توسط خودتان در منزل هم بسیار آسان بوده و هم با صرفه تر و ارزان تر است. تنها روزی یک بار کرم موبر دائمی را روی پوست خود می مالید و تا زمانی که فولیکول های مو کاملا نابود شوند این کار را ادامه می دهید. این کار کاملا شبیه کرم های موبر متداولی که هفته ای یک بار استفاده می کنیم است. یکی از نکات مثب این روش آن است که اغلب مردم توان انجام آن را به دلیل هزینه ای در نهایت ۱۰۰ هزار تومانی برای هر تیوب از موبر خواهند داشت.

آنچه که باید در نظر داشته باشید این است که روش های موضعی برای از بین روفتن دائمی موها یک شبه اثر نمی کنند. و همانند لیزر یک روش فوری محسوب نمی شود بلکه برای نابودی کامل فولیکول های مو زیر پوست نیاز به زمان دارند. اما آنچه که بدیهیست این است که می توانید در هر نقطه ای از بدن که نیاز دارید از آن استفاده کنید و نیازی نیست که همه جای بدن خودتان را کرم بزنید.

کاهش رشد موهای بدن و نابودی دائمی آنها یکی از آرزو های دیرینه اغلب مردان و زنان است. این کار امکان پذیر بوده و تنها باید نوع روش و محصولی که می خواهید توسط آن به هدفتان برسید را انتخاب نمایید./پایان رپورتاژآگهی


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

کارگو طالع | مجله آی همـســر

کارگو طالع یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین کارگو ها در چین ، با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *